Historia Mark-10
 
Mark-10 Corporation jest projektantem i producentem produktów do pomiaru siły i momentu obrotowego. Od momentu założenia w 1979 roku nasze produkty sprawdzają się w licznych zastosowaniach w firmach z branży motoryzacyjnej, medycznej, tekstylnej, farmaceutycznej, kosmetycznej, opakowaniowej, spożywczej i wielu innych branżach.
 
 

 
 
gallery thumbnail gallery thumbnail gallery thumbnail gallery thumbnail gallery thumbnail gallery thumbnail gallery thumbnail    
                               
 
gallery thumbnail gallery thumbnail                  
                               
 

 
Skupiając się na inżynierii
Firma Mark-10, założona w 1979 r. Jako firma konsultingowa zajmująca się inżynierią, w latach 80-tych rozpoczęła produkcję kontraktową, od początku koncentruje się na lepszej inżynierii i specjalistycznej wiedzy technicznej. Posiadając wieloletnie doświadczenie w pomiarach siły, opracowaliśmy nasz pierwszy miernik siły w 1990 roku. Od tego czasu nasza linia produktów znacznie się rozrosła, w tym wskaźniki ze zdalnymi czujnikami, ręczne i zmotoryzowane stanowiska testowe, pełna gama uchwytów i osprzętu, a także oprogramowanie i akcesoria.

 
Kultura innowacji
Jako niezależna, rodzinna firma możemy podejmować decyzje, które najlepiej służą interesom naszych klientów. Poprzez częste współdziałanie między inżynierią, produkcją oraz marketingiem i sprzedażą, utrzymujemy puls na rynku i zaspokajamy te potrzeby dzięki produktom, które są eleganckie, łatwe w użyciu i opłacalne.

 
Zintegrowana produkcja
Produkty Mark-10 są projektowane, konstruowane, prototypowane i produkowane w ścianach naszego w pełni zintegrowanego budynku w Nowym Jorku. Wykorzystując najnowszą technologię CAD, obróbkę CNC i utalentowany zespół techników i monterów, cała produkcja odbywa się wewnętrznie. Zintegrowana produkcja pomaga zapewnić wysokie standardy jakości i pozwala na utrzymanie rozległych zapasów do wysyłki tego samego lub następnego dnia.

 
Niezrównana pomoc techniczna
Zapewniamy profesjonalną pomoc techniczną. Niezależnie od tego, czy jesteśmy proszeni o podanie rozwiązania testowego, odpowiedzi na pytanie techniczne, czy błyskawicznej wysyłki, traktujemy obsługę klienta bardzo poważnie. Kiedy dzwoni nasz telefon, przyjazny ludzki głos odpowiada. Z uwagi na to, że nasi pracownicy biurowi znajdują się w przedpokoju tuż obok działu Inżynierii, Produkcji i Zarządzania, odpowiedzi na pytania i prośby są udzielane szybko i dokładnie.
 
Associations:
 
American Society for Quality American Measuring Tool Manufacturers Association ASTM International National Association of Manufacturers Long Island Association U.S. Chamber of Commerce International Society of
Weighing & Measurement

 

Force Gauges  |  Torque Gauges  |  Sensors & Indicators  |  Test Stands  |  Systems & Kits  |  Grips & Attachments  |  Accessories  |  Software
Applications Gallery  |  Product Literature  |  
About Mark-10  |  Contact Us  |  Terms of Use